دوره های آموزشی ایزو 

دوره های آموزشی ایزو

دوره های آموزشی ISO شامل یکسری دوره های آموزشی با سر فصلهای مختلف می شود که در خصوص استانداردهای مختلف انجام می گیرد و گواهی نامه هایی تحت عنوان گواهی نامه های آموزشی ایزو مربوطه با شاخه های متعدد برای شخص صادر می گردد.

با توجه به امکانات به روز و علم و تکنولوژی روز و شرایط کنونی امروزه دوره های آموزشی به دو صورت برگزار میشود

1-        مکاتبه ای

2-        حضوری

 

1- دوره مکاتبه ای

دوره مکاتبه ای با توجه به امکانات روز مرکز شامل یک پکیج مستندات که شامل کلیه مستندات روز از طراحی و پیاده سازی گرفته تا روش های اجرایی و فرمها و دستورالعملهای سیستمهای کیفیتی می باشد برای شخص فرستاده می شود و گواهی نامه آموزشی برای فرد صادر می شود. گواهینامه های آموزشی شامل مدارک متعدد و متنوعی می شود. تمامی روند این گواهینامه های آموزشی به صورت مکاتبه ای صورت می گیرد و نیازی به حضور فرد نیست. دوره مکاتبه ای خواهان بسیاری دارد زیرا غالبا یا افراد انقدر درگیر کار و مشغله های روزمره هستند که فرصت حضور در کلاس حضوری را ندارند و به همین جهت ترجیح می دهند که در دوره های غیر حضوری مکاتبه ای شرکت کنند و یا مثلا به دلیل شیوع بیماری های مسری مانند کرونا ( به هنگام درج این مقاله ) و یا هر دلیل دیگری خواهان بسیاری دارد. جهت نام دوره های به روز مرکز سیستم کاران و اطلاع از برگزاری دوره مد نظر خود با مرکز سیستم کاران تماس بگیرید

به زبان ساده تر این دوره ها برای افرادی که جهت دریافت مدرک عجله دارند بدون برگزاری آزمون انجام می گردد در واقع اطلاعات لازم جهت ثبت و صدور گواهینامه دریافت می گردد و گواهینامه با جزوات (که این جزوات عموما در قالب سی دی هستند) پس از دریافت هزینه از متقاضی ارائه می گردد و به این ترتیب متقاضی در زمان بسیار کوتاه به گواهینامه خود دسترسی خواهد داشت.

دوره های آموزشی برای افرای که می خواهند وارد بازار کار شوند و جویای کار هستند بسیار کارآمد و کاربردی هست و می توانند با گذراندن دوره های آموزشی متعدد و کسب مدرک آینده شغلی بسیار خوبی داشته باشند و بتواند شغل و حرفه ای در خور پیدا کنند و در شرکتهای دولتی و غیر دولتی معتبر مشغول به کار شوند. با توجه به علم روز و تکنولوژی پیشرفته دوره های آموزشی ISO و HSE شناخته شده هستند و این دست مشاغل جایگاه خاص و بهینه ای دارند و متقاضیان زیادی دارد و شرکتها نیز به واسطه اخذ گواهی نامه ایزو به هر منظور و با ترویج گواهی نامه های ایزو جهت اخذ و پیاده سازی به نیروی آگاه دانش آموخته ای نیاز دارند که دوره های متعدد آموزشی را گذرانده باشد و دارای مدرک مربوطه باشد و دستورالعمل های لازمه را بداند و مثلا به عنوان مسئول کیفیت و یا مسئول ایزو و یا هر درجه و عنوان دیگری در یک سازمان فعالیت کند. می تواند حتی بصورت پاره وقت و ساعتی درون سازمانها با درآمد بالا جهت آموزش به عنوان کارشناس ایزو کسب درآمد نمایند.

مراجع صادر کننده این دوره های مکاتبه ای خصوصی بوده و گواهینامه ها به فارسی و یا لاتین صادر می گردد که تمامی انها قابلیت رجیستری در سایت های مراجع را دارا می باشد و دارای قابلیت رجیستری هست و دارای اعتبار می باشد و هر گواهی نامه آموزشی با هر برندی درون سایت AB انتخابی رجیستری می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ما تماس حاصل نموده تا کارشناسان واحد آموزش مرکز شما را راهنمایی کنند. گواهی نامه های آموزشی مکاتبه ای در اسرع وقت بعد از انجام روندی کوتاه مدت ارائه می گردد. در کوتاهترین زمان ممکن با هزینه های متناسب شرایط مالی و اقتصادی خود به گواهینامه آموزشی مد نظر خود با اعتباری بالا برسید

2 -  دوره حضوری

دوره های حضوری حال حاضر ما معمولا دوره های مورد تایید اداره کار می باشد که گواهینامه نیز از مرجع اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی صادر می گردد که با توجه به تغییر مکرر قوانین اداره کار و شرایط فعلی، این دوره ها تا اطلاع ثانوی برگزار نمیگردد .

جهت کسب اطلاعات از زمان برگزاری دوره های اداره کار که شامل دوره های HSE ، 40 ساعته ایمنی عمومی ویژه مسئولین ایمنی ، ارزیابی ریسک ، ایمنی عمومی مخصوص کارفرمایان و ایمنی کارگری می باشد با شماره های مرکز تماس بگیرید و یا به کانال تلگرامی ما به ادرس @SYSTEMKARAN مراجعه نمایید.

مرکز سیستم کاران به عنوان یکی از اولین و بزرگترین مراکز آموزش و مشاوره در حوزه های طراحی ، مستندسازی ، پیاده سازی ، اجراء ، نگهداری و بهبود سیستم های مدیریتی آمادگی دارد با بهره گیری از دانش فنی به افراد متقاضی دوره های آموزشی ارائه خدمت نماید. تمامی خدمت مشاوره مرکز رایگان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 79165 – 021 واحد آموزش تماس حاصل فرمایید.

 

اخذ گواهینامه ایزو صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.