اخذ فوری گواهینامه CE

اخذ فوری گواهینامه CE

گواهینامه CE در ایران به دو صورت اصلی و غیر اصلی صادر می شود اما اکثر متقاضیان گواهینامه CE از این موضوع بی خبر هستند. گواهینامه CE اصلی توسط N.B های معتبر و تحت نظارت و کنترل سازمان ناندو اتحادیه اروپا صادر میشود. چون دریافت گواهینامه CE اورجینال هزینه سنگینی دارد و همچنین زمان طولانی نیاز دارد خیلی از متقاضیان بدنبال مدرک یا گواهی CE اورجینال اصلی نمی روند. بخاطر همین بدنبال گواهینامه CE غیر اورجینال رفته و گاها دچار افراد و یا شرکتهای سودجو می شوند و با صرف هزینه های گزاف و میلیونی به دام آنها افتاده و پول خیلی زیادی بابت یک برگه گواهی CE غیر اصلی پرداخت می کند.

گواهینامه CE اورجینال نقطه مقابل انواع و اقسام القاب و نامها و عبارات مصطلح برای گواهی CE غیر اصلی می باشد. خیلی از مراجع صادر کننده ی گواهینامه CE غیر اورجینال از القاب زیر استفاده می کنند.

مدرک CE خوداظهاری

مدرک CE اظهارنامه

مدرک CE انطباق

مدرک CE انطباقی

مدرک CE با نام COC

مدرک CE غیر اصلی

مدرک CE غیر اورجینال

مدرک CE   Declearation

گواهی نامه CE خوداظهاری

گواهی نامه CE اظهارنامه

گواهی نامه CE انطباقی

گواهینامه CE خوداظهاری

گواهینامه CE انطباقی

گواهی CE خوداظهاری

گواهی CE اظهارنامه

گواهی CE انطباقی

دریافت فوری و سریع گواهینامه CE

اخذ فوری گواهینامه CE چند عامل مهم زیر بستگی دارد.

اول اینکه گواهینامه اورجینال باشد یا اظهارنامه ( خود اظهاری )

دوم اینکه محصول چی باشد و چه ریسکهایی و چه استانداردهایی و چه دایرکتیوهایی بهش تعلق می گیرد.

سوم اینکه از چه N.B قصد دریافت گواهی نامه CE را دارید.

اخذ سریع و فوری گواهینامه CE اورجینال قطعا شدنی نیست و کمتر یکی دوماه نمی توان مدرک CE اورجینال گرفت. اما دریافت فوری گواهینامه CE انطباقی یا خود اظهاری یا اظهارنامه شدنی است و در مدت زمان خیلی کم و غیر قابل تصوری می توان بصورت سریع گواهینامه CE اخذ کرد. مرکز سیستم کاران برای دریافت هر دو حالت فوق در کنار شماست.

تمامی اینا در مقابل گواهینامه CE اصلی که کاربران با ذکر عناوین زیر در فضای مجازی و گوگل بدنبال اهدافشان هستند.

گواهینامه CE اورجینال

گواهینامه CE   Orginal

گواهینامه CE اصلی

گواهینامه CE با کد چهار رقمی

مدرک CE اورجینال

مدرک CE اصلی

مدرک CE با کد چهاررقمی

گواهی CE اورجینال

گواهی CE اصلی

گواهی CE با کد چهار رقمی

همه اینها یکی هستند و هر فردی با لفظ خودش سر زبان میاورد. مهم اینه که گواهینامه صادره حتما حتما اصل واقعی باشد و توسط نوتیهای بادی Notify Body اصلی و تایید شده توسط سازمان NANDO اتحادیه اروپا باشد.

گواهینامه CE فوری و ارزان

گواهینامه سی ایی فوری و ارزان طبعا برای آندسته از گواهینامه هایی هست که قطعا اورجینال نیستند و توسط مراجعی غیر از شرکت های صادر کننده گواهینامه CE در ایران ثبت و صدور می گردند. دریافت گواهی نامه CE فوری عملا بیشتر برای اهداف مارکتینگی و تبلیغاتی می باشد. هزینه با همین گواهینامه CE انطباقی یا خود اظهاری خیلی از شرکتها محصولات خود را به کشورهای دیگری ازرسال می کنند و کشور مقصد گواهینامه CE انطباقی محصول مدنظر را تایید و قبول می کند. اما برای صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا حتما بایستی گواهینامه CE اصلی ارائه گردد. اخذ گواهینامه CE اورجینال فوری امکان پذیر نیست و اگر شخصی یا شرکتی مدعی ثبت و صدور فوری گواهینامه CE اصلی هست قطعا فرد یا شرکتی سودجوست که عدم آگاهی متقاضیان گواهینامه CE سوء استفاده می کند و بجای گواهی CE غیر اصلی تحت عناوین گواهینامه CE خوداظهاری یا انطباقی و یا حتی بدتر تحت عنوان مدرک CE اصلی با قابلیت صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا صادر می کنند. تا زمانیکه دارنده ی چنین مدرک CE غیر اصلی واقعا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا صادراتی نداشته باشند و توی گمرکات کشورهای مقصد گرفتار نشوند عملا متوجه اصل نبودن گواهی نامه CE محصول خود نمیشوند. در آن زمان دیگر هیچ تلاش فایده ایی ندارد و فرد متقاضی صادر کننده دچار خسارات و ضرورهای زیاد مالی وتلف شدن زمان خواهد شد. اخذ گواهینامه CE فوری و ارزان فقط برای شرکتهای مناسب است که واقعا قصد صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را نداشته باشند.

مرکز سیستم کاران بزرگترین و معتبرترین مرجع در کنار شماست تا بهترین گواهینامه CE محصول خود را انتخاب و اخذ نمایید.